Nezávislý on-line magazín NetGuru.cz

ICT Security  Podnikové systémy Reseller Channel Link

Banner

KALENDÁŘ AKCÍ


WD® KOMBINUJE SSD + HDD V PRVNÍM DUÁLNÍM DISKU NA SVĚTĚ PDF Tisk Email

wdlogo140Průlomový 2,5palcový disk spojuje 120GB SSD disk s 1TB pevným diskem a poskytuje maximální výkon a kontrolu dat. Umožňuje bezkonkurenční upgrade notebooků, multifunkčních zařízení (AIO) a systémů s jedinou pozicí pro disk.

Společnost WD®, součást Western Digital, s vedoucím postavením v odvětví ukládání dat, dnes představila jedinečné inovativní řešení: duální disk WD Black2. Nový disk kombinuje 2,5palcový 120GB SSD disk a 1TB pevný disk HDD v jednom a nabízí tím výkonné duální řešení. Disk je tak ideální pro zákazníky a poskytovatele IT služeb, kteří hledají možnosti jak upgradovat notebook, PC malých rozměrů a multifunkční systémy typu All-in-One (AIO) s jediným místem pro disk. Nový duální disk WD Black2 poskytuje výkon disků SSD a kapacitu pevného disku HDD, připojuje se jediným propojujícím kabelem a pasuje do konvenčního 9,5mm slotu.

„Od zákazníků víme, že si naše řešení v podobě hybridních disků SSHD získalo oblibu. Více technicky orientovaní uživatelé nás ale žádají o možnost mít vyšší kontrolu nad svými daty, nad místem, kde data ukládají,” říká Matt Rutledge, senior vice president WD pro technologie v ukládání dat a dodává: „Duální disk WD Black2 umožňuje našim zákazníkům využívat přednosti disků SSD a současně mít k dispozici vysoce kapacitní úložiště bez nutnosti měnit standardní rozměry. Duální disk WD Black2 je přímým výsledkem interakce s našimi zákazníky prostřednictvím aktivit laboratoře WD Lab. Společnost WD umožnila spolupráci s klíčovými zákazníky a významnými osobnostmi na poli IT technologií na testovacích projektech své laboratoře a dovolila testovat stávající i vyvíjené produkty WD.”

2-v-1

Duální disk WD Black2 je navržen pro počítačové nadšence, kreativní profesionály, hráče počítačových her a pro ty, kteří sami staví počítače. Poskytuje jim zvýšenou kapacitu, výkon a spolehlivost a současně i možnost volby, jak a kde data ukládat. Nový disk využívá přednosti obou řešení, jak disků s technologií flash, tak magnetických disků. Duální disk WD Black2 zvyšuje životnost disku SSD tím, že odkládá data na pevný disk HDD. Uživatelé si také zachovají vyšší kontrolu nad daty, což může eliminovat nutnost využívat nákladná vzdálená úložiště na bázi cloudu. WD Black2 nepoužívá algoritmy vyrovnávací paměti. Využívá rychlé připojení SATA 6 Gb/s. Disk přichází v podobě standardního 2,5palcového disku s profilem 9,5mm a běžným SATA konektorem. Je zcela kompatibilní se systémy od Windows XP až po Windows 8.1.

Cena a dostupnost

Duální disk WD Black2 bude dostupný prostřednictvím internetového ochodu www.shopwd.eu a v dalších online obchodech jako například Newegg.com. Na disk je poskytována omezená pětiletá záruka. Doporučená koncová cena je EUR 299,- (WD1001X06XDTL - 2,5 palců, 120 GB SSD + 1 TB HDD)

Další informace o produktu a podmínkách záruky najdete na www.wd.com
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit