Nezávislý on-line magazín NetGuru.cz

ICT Security  Podnikové systémy Reseller Channel Link

Banner

KALENDÁŘ AKCÍ


Nokia a Lucent společně PDF Tisk Email
Sobota, 16 Leden 2016 20:03

Společnosti Nokia a Alcatel-Lucent dokončily transformaci a vytvořili globální lídra v oblasti technologií a služeb v propojeném světě IP.

Po integraci dřívější společnosti Nokia Siemens Networks, zbavení se Nokia Devices & Services, prodeji HERE a akvizici Alcatel-Lucent, je nyní Nokia společností zaměřenou na síťová zařízení a bezdrátové technologie. Čtvrteční oslavy znamenaly vyvrcholení měsíců příprav a plánování týmy ze společností Nokia a Alcatel-Lucent. Zaměstnanci Nokia vítají své nové kolegy a společně a těší na další vzrušující cestu společnosti Nokia.

Nokia se nyní připravuje na veletrh Mobile World Congress 2016, který se bude konat v únoru. Zde bude společnost prezentovat svoji vizi o rozšiřování lidských možností v propojeném světě, a jak stávající i noví zákazníci mohou využívat technologie ke zlepšení svých životů. Sloučená společnost se 104 000 zaměstnanci v pěti obchodních skupinách – Mobile Networks, Fixed Networks, IP/Optical Networks, Applications & Analytics and Nokia Technologies – bude nabízet kompletní portfolio end-to-end produktů a služeb.

Nokia také posílila svoji globální působnost a vedoucí pozici v celé řadě segmentů trhu. Širší portfolio nabízí lepší přístup k rozšíření přístupných trhů s možností dlouhodobého růstu. Odhady společnosti Nokia na základě trhů přístupných sloučené společnosti v roce 2014 byly přibližně o 50 % větší, než trhy samotné Nokie – tržby se zvýší z 84 miliard EUR na zhruba 130 miliard EUR – s odhadovanou CAGR přibližně 3,5 % pro období 2014–2019, což je samozřejmě více, než v případě samostatné Nokie. Sloučená společnost má také silnější finanční základnu, což jí umožňuje lépe růst a investovat. Očekávají se čisté tržby ve výši 24,7 miliard EUR, non-IFRS provozní zisk ve výši 2,3 miliardy EUR a k 30. červnu 2015 činila čisté hotovost sloučené společnosti 8,1 miliard EUR.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com