Partneři společností Commscope a Anixter se setkali ve „Špindlu“

Anixter_Commscope_logoV příjemném prostředí horského hotelu Harmony ve Špindlerově Mlýně se konal společný seminář společností Commscope a Anixter, určený významným obchodním partnerům těchto společností.

Ti se zde mohli v průběhu jednotlivých prezentací seznámit s novinkami v portfoliu obou společností, a to v oblasti síťových a komunikačních technologií. V úvodu semináře k přítomným promluvil ředitel společnosti Anixter pro Českou republiku a Slovensko, Daniel Chynoranský, který nastínil možný vývoj v roce 2013.

Anixter_Commscope_1Anixter_Commscope_2Anixter_Commscope_3Anixter_Commscope_4

Semináře se zúčastnil i regionální viceprezident společnosti Anixter pro střední a východní Evropu, Gerard Blanc. Ten se ve své prezentaci zaměřil zejména na rozvoj síťových technologií a zdůraznil výhody technologického spojení se strategickým partnerem, kterým je nadnárodní výrobce síťových technologií, společnost Commscope. O technologických novinkách a obchodní strategii společnosti Commscope následně hovořil obchodní ředitel společnosti Commscope pro střední a východní Evropu, David Krejcárek, společně se svým polským kolegou, Michalem Matylou.

Anixter_Commscope_5